logo
FOLIE I GEOSYNTETYKI

Budowlane

rękawice robocze

rękawice


Ochronne powlekane typu: wampirki, drogon, poliuretanowe lub nitrylowe oraz ocieplane polarowe i ochronne robocze wzmacniane skórą


narzędzia


Do zastosowania w budownictwie: łopaty, piły,szpadle, itp.


folia stretch


To jedno z najlepszych rozwiązań do zabezpieczania wszelkiego typu ładunków umieszczanych na paletach, ale nie tylko. Folia stretch charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz rozciągliwością - nawet do 150%. Zapewnia stabilność ładunków podczas transportu, jednocześnie skutecznie chroniąc je przed brudem, wilgocią, a nawet kradzieżą. Zaletą jest też, że zabezpieczane nią ładunki są łatwe do zidentyfikowania, a przy tym doskonale zabezpieczone. Dlatego z powodzeniem może być wykorzystywana również do pakowania wszelkiego rodzaju przesyłek, nawet o ostrych kantach, bez konieczności używania papieru. Pozwala to zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas.


folia pęcherzykowa/ bąbelkowa ochronna


Folia pęcherzykowa jest idealną folią ochronną, sprawdzającą się zwłaszcza podczas transportu towarów delikatnych, nawet szklanych i ceramicznych. Cechuje się odpornością na rozdarcia i chroni pakowane przedmioty przed otarciem, zgnieceniem a także zawilgoceniem, przy tym jest świetnym materiałem amortyzującym i wypełniającym wolne przestrzenie w opakowaniach zbiorczych. Folia pęcherzykowa stosowana jest z powodzeniem do pakowania różnego typu: mebli, wyrobów szklanych i ceramicznych, armatury oraz artykułów RTV i AGD. W naszej ofercie posiadamy folie o dużych i małych pęcherzach.

powrót
SAW CENTRUM FOLII I GEOSYNTETYKÓW
tel. (85) 653 92 34
tel. (85) 653 82 99
ul. Aleksandra Fredry 1A
15-191 Białystok