nasze logo
FOLIE I GEOSYNTETYKI

Folia do belowania

folia do belowania

Ta trójwarstwowa, o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie wzdłuż i w poprzek niemiecka folia o bardzo wysokich parametrach klejenia produkowana jest metodą wydmuchu w procesie ko-ekstruzji.

Służy ona do przygotowywania sianokiszonek przy zastosowaniu maszyn do belowania. Charakteryzuje się wysoką elastycznością, dzięki czemu doskonale opina belę, skutecznie chroniąc jej zawartość.

Do niewątpliwych zalet takiej folii należą duża wytrzymałość mechaniczna, odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne - deszcz, wiatr oraz promienie UV i wysokie nasłonecznienie, a także jej gazoszczelność i hermetyczność. Nie bez znaczenia są również: łatwość jej użycia (może być używana do owijania zarówno beli okrągłych, jak i prostopadłościennych) i ekonomika związana ze stabilnością parametrów folii w czasie (przez 12 miesięcy od daty owinięcia) oraz przydatność do użycia w ciągu 2 lat od produkcji.

Przy dużej wydajności z beli daje ona gwarancję dobrej jakości sianokiszonki, także w okresie zimowym. Dostępna jest w szerokościach 500mm oraz 750 mm.


powrót
SAW CENTRUM FOLII I GEOSYNTETYKÓW
tel. (85) 653 92 34
tel. (85) 653 82 99
ul. Aleksandra Fredry 1A
15-191 Białystok