nasze logo
FOLIE I GEOSYNTETYKI

Folia izolacyjna

Folia polietylenowa LDPE


folia izolacyjna

Ze względu na jej szerokie właściwości technicznych, z dobrym skutkiem stosuje się ją jako warstwę ochronną przed zawilgoceniem, w celu izolacji termicznej i akustycznej w konstrukcjach podłóg, a także jako warstwę przeciwwilgociową pod podłogi, posadzki oraz wylewki lub warstwę poślizgową w nawierzchni tarasów.

Folia LDPE może służyć do ochrony izolacji wodochronnej z papy, folii, mas bitumicznych, itp., jak również do izolacji paroszczelnej w szkieletowych konstrukcjach ścian i dachów lub osłony: elewacji, stolarki okiennej oraz połaci dachu w trakcie robót wykończeniowych. Z niej powstają też czasowe, przenośne osłony stanowisk pracy i materiałów budowlanych. Folie te należy stosować zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem budowlanym oraz z aktualnymi normami i projektem budowlanym.

Folie budowlane o grubości 0,15; 0,20; 0,30; 0,50 produkowane są w szerokościach od 4 do 12 m., przy ilości 25 albo 33 metrów bieżących.

Folia PCV


Folia wykonana z polichlorku winylu o grubości od 0,600 do 1,00 mm, dodatkowo moletowana jedno lub dwustronnie, może być wykorzystywana w budownictwie jako izolacja pozioma ławy fundamentowej, murłaty lub ścianek działowych. Jest szczelna i bardzo wytrzymała na rozrywanie, dlatego całkowicie eliminuje konieczność stosowania innych izolatorów ławy fundamentowej.


powrót

SAW CENTRUM FOLII I GEOSYNTETYKÓW

tel. (85) 653 92 34
tel. (85) 653 82 99
ul. Aleksandra Fredry 1A
15-191 Białystok