logo naszej firmy
FOLIE I GEOSYNTETYKI

Folie budowlane

folia izolacyjna Folia izolacyjna
  • polietylenowa LDPE
  • PCV
więcej
folia paroizolacyjna

Folia paroizolacyjna LDPE to wyrób budowlany oznakowane znakiem CE, który ze względu na swoje właściwości może być stosowany do suchej zabudowy, jako warstwa regulacyjna przenikania pary wodnej przez ściany, podłogi lub dachy, warunkując skuteczność izolacji cieplnej oraz trwałości konstrukcji drewnianej poprzez zapobieganie jej zawilgoceniu.

więcej
folia paroprzepuszczalna Folia paroprzepuszczalna
  • membrana dachowa
  • wiatroizolacja
więcej
folia aluminiowa Folia aluminiowa

Pełni ona funkcję ochrony izolacji termicznej przed zawilgoceniem parą wodną. Zakłada się ją po wewnętrznej stronie w/w izolacji. Ma ona różnorakie zastosowanie w budownictwie. Wielowarstwowe folie metalizowane odbijają ciepło dając też dodatkowe efekty izolacyjne. Przeznaczone do pomieszczeń mieszkalnych na poddaszach i mogą być stosowane zarówno w dachach wentylowanych, jak również niewentylowanych, stanowiąc dobrą barierę izolacyjną zarówno dla pary wodnej, jak i dla wiatru.

folia fundamentowa Folia fundamentowa pionowa (kubełkowa) i pozioma

Wytłaczana izolacja fundamentowa to nowoczesny produkt z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE), zaprojektowany do tworzenia hydroizolacji wszelkiego typu budynków.

więcej
siatka do docieplen Siatka do dociepleń

Siatka z włókna szklanego jest nowoczesnym, dziś niezastąpionym, materiałem budowlanym. Znajduje ona zastosowanie w systemach dociepleń budynków metodą tzw. lekką mokrą jako zbrojenie oraz wzmocnienie podtynkowej warstwy kleju lub pod tynki, wylewki, na ścianach, sufitach i podłogach, a także w tzw. suchych zabudowach.

siatka na rusztowania Siatka na rusztowania

To siatka z polipropylenu, która w budownictwie znajduje zastosowanie jako element osłonowy, służący do zabezpieczenia rusztowań w trakcie prowadzenia zarówno prac remontowych, jak również budowlanych. Chroni zaprawy lub materiały elewacyjne przed zbyt szybkim wysychaniem oraz przed słońcem, deszczem czy wiatrem. Zabezpiecza też skutecznie otoczenie rusztowania przed jego zanieczyszczeniem i przed spadającymi przedmiotami. Dodatkowo może pełnić rolę informacji i reklamy, promując wykonawcę, czy też stosowane przez niego materiały budowlane.

SAW CENTRUM FOLII I GEOSYNTETYKÓW

tel. (85) 653 92 34
tel. (85) 653 82 99
ul. Aleksandra Fredry 1A
15-191 Białystok