logo saw
FOLIE I GEOSYNTETYKI

www.projektowniasawicki.pl

Wykonujemy projekty:

  • budynków usługowych
  • budynków handlowych
  • budynków mieszkaniowych
  • budynków przemysłowych
  • aranżacje wnętrz

O firmie

"SAW" Centrum Folii działa na rynku od 1985 roku.

W chwili obecnej jesteśmy najprężniej działającą na terenie Białegostoku i w jego okolicach hurtownią wszelkiego rodzaju folii i geosyntetyków, czyli wyrobów, które pełnią ważną funkcję wspomagającą w szeroko pojętym budownictwie współczesnym, takich jak: geowłóknina, geotkanina, geosiatka, georuszt, geokrata, mata bentonitowa, mata drenażowa, geokompozyt, mata antyerozyjna, geomembrana EPDM, PCV i HDPE, które dodatkowo możemy zgrzać.


Te nowoczesne geosyntetyki to materiały budowlane, przeciwerozyjne i drogowe, które we współpracy z gruntem pozwalają na poprawę jego nośności z punktu widzenia inżynierii, wspomagają regulację stosunków wodnych, przeciwdziałają różnym rodzajom erozji gruntu i jego zanieczyszczeniom, oraz stanowią elementy budowli ziemnych, zarówno lądowych jak i wodnych. Służą też do wzmocnienia nawierzchni drogowych oraz do ochrony przeciwwodnej budynków.


Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci to wyspecjalizowana grupa, która ma jednak różne potrzeby. Staramy się do każdego Kontrahenta podchodzić indywidualnie i sprostać stawianym wymaganiom, zarówno w kwestii fachowego doradztwa, samej sprzedaży, transportu zakupionego towaru, jak i w zakresie kompleksowej opieki posprzedażowej.


Dołącz do szerokiego grona Kooperantów naszego Centrum, w którego skład już wchodzą znamienite firmy z Polski, Europy i Świata.


Jesteśmy w stanie zaoferować Ci towar najwyższej jakości po przystępnej cenie, a przy większych zakupach atrakcyjne rabaty.


Obecnie poszerzyliśmy naszą propozycję o zgrzewanie folii i geomembrany PCV, HDPE lub PEHD mających zastosowanie we wszelkiego typu pracach związanych z inżynierią wodną, kubaturowych lub ogrodowych, takich jak konstruowanie:

  • oczek wodnych,
  • zbiorników retencyjnych i przeciwpożarowych,
  • dachów odwróconych i zielonych.
dla Klientów z całej Polski. Dostarczamy nasze geosyntetyki m.in. pod murawę Stadionu Narodowego w Warszawie. Zajrzyj koniecznie do naszej Galerii


Sprawdź nas. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi ekspertami w dowolnie wybrany sposób już teraz. Zapraszamy do współpracy.

SAW CENTRUM FOLII I GEOSYNTETYKÓW

tel. (85) 653 92 34
tel. (85) 653 82 99
ul. Aleksandra Fredry 1A
15-191 Białystok